19.9.2021

Tel Aviv: Zpáteční letenky z Prahy v červnu od 2298 Kč

Co takhle strávit v Izraeli krásných 10 červnových dní? Wizzair nabízí levné letenky z Prahy do Tel Avivu a cena 2298 Kč za zpáteční letenku je neuvěřitelně lákavá. Tahle nabídka snad nemůžete nechat ani jednoho vášnivého cestovatele chladným. Pokud máte navíc zaplacené členství ve Wizzair discount clubu, zaplatíte o několik stovek korun méně (přesně 270 Kč u každého zakoupeného letu).

Pokud netušíte, co všechno lze v Tel Avivu navštívit (pláže, památky, prohlídky), přečtěte si článek s vyčerpávajícími informacemi o Tel Avivu.

Letenky z Prahy do Tel Avivu

Odlet z Prahy (PRG) 4. června 2014

Návrat z Tel Avivu (TLV) 13. června 2014

Letenky rezervujte u leteckého dopravce Wizzair.com. Cena zahrnuje příruční zavazadlo o velikosti 42x32x25 cm.

letenky tel aviv

Ubytování v Tel Avivu

Kompletní nabídku levných hotelů a hostelů v Tel Avivu pro termín 4. – 13. června naleznete v hotelovém srovnávači hotely.chcitam.cz, který srovnává nabídky naprosté většiny hotelových vyhledávačů. Díky tomu můžete porovnat různé nabídky a ušetřit až desítky procent. Např. v tento termín jsou k dispozici hotely již za cenu 9000 Kč/2.os/pobyt. Tedy 4500 Kč za osobu na pobyt. Hotely jsou samozřejmě o něco dražší.

Pozn.: případně můžete využít služeb hostelu Gordon Inn hostel Tel Aviv ,který dostal od naší redaktorky Kateřiny v recenzi výborné hodnocení. Potěší Vás např. blízkost pláže.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz