18.10.2021

Užijte si Prahu a Plzeň s hotely Accor

Plzeň a Prahu spojuje nejen dálnice, dobré pivo a kvalitní fotbal, ale také špičkový ubytovací řetězec Accor hotels. Jednoduše řečeno: potřebujete-li nocovat v západočeské metropoli nebo v našem hlavním městě, otázkou „kde?“ se již zabývat nemusíte.

6734_ro_01_p_1024x768_1433319240

Nejlepší pobyt v kraji zlatavého moku

Snadná dostupnost, klidné okolí a spousta možností trávení volného času jsou charakteristické především pro hotel Ibis Plzeň. Najdete ho na okraji města kousek od přehrady České údolí a obchodní galerie Borská Pole. Svým pojetím kombinuje francouzskou koketnost, eleganci i stylovou čistotu a každá jeho část překypuje dokonale vyváženou barevností.

Vybírat můžete celkem ze 130 pokojů vybavených perfektně sladěným nábytkem a zdravotními lůžky Sweet Bed. V restauraci Sud&Cie vás čekají lahodné pokrmy nejvybranějších chutí a vůní. K plzeňským tahákům, které prostě nesmíte opomenout, se řadí náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje a morovým sloupem, pivovar, velká synagoga či Loosovy interiéry, s dětmi navštivte Techmanii a zoo Plzeň.

3194_ro_01_p_1024x768_1433250210

Za dovolenou i firemní akcí do města nad Vltavou

V naší stověžaté matičce se hotel Ibis Praha ukrývá na třech místech, v srdci Malé Strany, v ulici Na Poříčí a kousek od Václavského náměstí. Logicky z toho vyplývá, že z nich budete mít velice blízko ke všem slavným pražským památkám, k nimž patří např. Židovské muzeum, areál Hradu i s krásnými zahradami, Národní muzeum nebo Karlův most.

Zařízení hotelů Accor v Praze je také na nejvyšší úrovni, aby uspokojilo i ty nejnáročnější klienty. Interiér doslova hraje propracovaností a kvalitními materiály. Součástí moderních, příjemně a prakticky zařízených pokojů je televizor, internet a koupelna s vanou, případně sprchou. Jednotlivé hotely jsou též vybaveny gastronomickými provozy a konferenčním zázemím v podobě technicky dokonale zajištěných salónků až pro 60 hostů.

Zdroj fotografií: accorhotels.cz

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz