18.10.2021

Valentýn snů v italských Benátkách

Málo měst po celém světě je cílem tolika zamilovaných párů, jako italské Benátky. Strávit Valentýn se svoji drahou polovičkou v Benátkách je nyní dostupnější i díky letecké společnosti WizzAir, která nabízí letenky z Prahy do Benátek za cenu od 849 Kč (pro členy WizzDiscount clubu)! Jen si to představte…  romantická plavba na gondoliéře po Kanálu Grande, procházka po náměstí San Marco a šálek té nejlepší kávy v nějaké z italských kavárniček rozesetých po celých Benátkách. No není to Valentýn snů?

Aby bylo možné zakoupit letenky do Benátek za tak nízkou cenu, je nutné být členek tzv. WizzDiscount clubu, díky kterému získáte slevu až 270 Kč (10€) na každou zakoupenou letenku od společnosti WizzAir.

Termín pobytu v Benátkách:

11. – 15. února 2014

letenky benátky

Letenky do Benátek

Varianta za 849 Kč (pro členy WizzDicount Clubu) – běžná cena 1389 Kč (rezervujte na Wizzair.com):

Odlet z Prahy: 11. února 2014

Návrat z Benátek: 15. února 2014

Ubytování v Benátkách

Vzhledem k tomu, že se již nezaržitelně blíží datum Valentýna a zájem o ubytování v Benátkách právě k tomuto termínu prudce roste, jsou si toho vědomi i samotní hoteliéři, kteří k tomuto datu své ceny mírně zvyšují. I přes to stále narazíte na hotely, které díky akčním slevám nabízejí ubytování i o několik desítek procent levněji. Právě takové hotely v Benátkách naleznete v našem vyhledávači hotelů.

Ubytování na přesné datum, tedy od 11. – 15. února 2014 naleznete zde. Mezi nejzajímavější nabídky patří:

Hotelu alla Salute (cena od 2500 Kč/os./pobyt) – internet v ceně, blízko kanálu Grande.

Hotel Giardinetto Venice (cena od 2300 Kč/os./pobyt) – snídaně v ceně, výborná lokalita, útulné pokoje a skvělé hodnocení

Hotel La Pergola Di Venezia (cena od 2350 Kč/os./pobyt) – snidaně v ceně, možnost storna ZDARMA, VÝBORNÉ hodnocení, výtečná lokalita.

Pokud sečteme náklady na letenku (849 Kč) + cenu za ubytování (cca 2350 Kč) + zpáteční jízdenku z/na letiště autobusy A.C.T.V. (14€), můžete Váš Valentýn snů v Benátkách prožít již od 3550 Kč !

benátky ubytování

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

Památky v Benátkách

Jestliže navštívíte Benátky poprvé, připravili jsme pro Vás článek na téma „Průvodce v Benátkách„, kde naleznete stručné a nejdůležitejší informace o tomto nádherném městě.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz