19.9.2021

Valentýn v Miláně - letenky od 1149 Kč (649 Kč WizzAir dicount club)

Valentýn se kvapem blíží a stále nemáte pro přítelkyni nebo přítele ten správný dárek nebo překvapení? Možná pro Vás jeden máme. Společnost WizzAir nabízí letenky z Prahy do Milána v období Valentýnu za poměrně hezko ucenu 649 Kč pro členy WizzAir discount clubu. Pro zákazníky, kteří nejsou členy klubu je cena 1149 Kč.

Letenky do Milána

Varianta za 1149 Kč (649 Kč WizzAir discount club):

Odlet z Prahy: 12. 2. 2014

Návrat z Milána: 16. 2. 2014

Wizzair discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

Pár zajímavých informací jsme pro Vás připravili v článku Eurovíkend v Milánu, kde naleznete např. ceny MHD v Miláně.

Ubytování na Valentýna v Milánu

Pokud chcete ušetřit za hotel v Milánu, navštivte náš vyhledávač levného ubytování. Ten nabízí více než 500 hotelů, hostelů a penzionů. Vyhledávat můžete pomocí velkého množství kritérií, např. dle mapy. vzdálenosti hotelu od památek, zajímavých míst nebo srovat hotely dle cen. Nad výpisem hotelů se zobrazuje i komentář ubytovaných, popř. jejich doporučení, které může ovlivnit Váš výběr. Některé hotely také nabízí akční ceny ubytování, ušetřit tak můžete až několik desítek procent na ceně Vašeho vysněného Valentýna v Miláně oproti původní ceně. Nabídku levného ubytování v Milánu naleznete ZDE.

milan hotely

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Foto: Sxc.hu

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz