4.8.2021

Valentýnský víkend v Praze: Ubytování od 1299 Kč

Valentýn je skoro za rohem a možná si lámete hlavu nad překvapením pro svoji drahou polovičku. Co takhle strávit valentýnský víkend v Praze? Letos připadá svátek Svatého Valentýna na sobotu, (14. 2. 2015), nabízí se tedy možnost hezkého valentýnského víkendu.

Pro tuto příležitost jsem se pokusil vyfiltrovat co možná nejlepší hotely v Praze za co možná nejnižší peníze. Všechny hotely, jejichž seznam naleznete níže jsem hledal podle těchto kritérií:

  • Hodnocení od hostů v rozmezí od 7-10 bodů z max. 10 bodů.
  • Ubytování pro dvě osoby.
  • Poloha poblíž centra (Prahy 1).
  • Elegantní/historický/moderní styl hotelu.
  • Pokud možno se snídaní v ceně.

Hotel Atos Praha (Malá Strana)

Hotel Atos se nachází na Malé Straně, nedaleko od Mostu legií, nejbližší zastávka MHD je „Újezd“. Někdo může namítat, že tento hotel asi nebude patřit vybavením do elegantního, či moderního stylu, který jsem poznamenal v kritériích, nicméně jsem tento hotel zařadil do nabídky, protože cena 1299 Kč/2 os./2 noci je prostě skvělá. Pokud si připlatíte k celkové částce 27 Kč (!) získáte také snídani v ceně. Hotel Atos rezervujte ZDE.

Best Western hotel Páv Praha

Hotel s moderněji vybavenými pokoji se nachází co by kamenem dohodil od slavné pražské hospody U Fleků. Metro Národní třída je v docházkové vzdálenosti. Cena ubytování začíná na 2608 Kč/2 os./2 noci včetně snídaně. Hotel Best Western Páv rezervujte ZDE.

Hotel Zlatá Hvězda Praha

Tento hotel si Vás získá především vzdáleností od Pražského hradu, která činí pouze 300 metrů, hodnocením klientů (8,6 z 10) a také svými stylovými pokoji. Cena za  valentýnský víkend činí 2942 Kč a zahrnuje snídani. Za večerní procházky po Nerudově ulici to ale stojí, ne? 🙂 Pokoj rezervujte ZDE.

Hotel U Červeného Lva Praha

Další hotel na známé Nerudově ulici, která vede k Pražskému hradu. Tentokrát za cenu od 3144 Kč 2 os./2 noci vč. snídaně. Hotel si zarezervujete ZDE.

Zbytek hotelů na Valentýna v Praze za super ceny naleznete na hotelovém srovnávači hotely.chcitam.cz

Po prvotním vyhledání hotelů si lze nabídku vyfiltrovat dle požadavků, tedy kvality ubytování, počtu hvězdiček, recenzí, vzdálenosti od památek, apod.

Zdroj fotografie: Freeimages.com

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz