19.9.2021

Vilnius: Letenky z Prahy od 2598 Kč

Vilnius stále není úplně turisticky vyhledávaným místem, i přes to, že se na jeho území nachází velké množství vzácných barokních památek. Možná i z tohoto důvodu přišel litevský dopravce AirLituanica s promo cenami letenek z Vilniusu do Prahy. Kromě památek ve Vilniusu rozhodně za návštěvu stojí také Muzeum KGB, vyhlídková plošina televizní věže, nebo Galerie současného umění.

Více informací o Vilniusu najdete v krátkém průvodci „Vilnius – poznejte litevský barokní skvost„.

Vilnius zpáteční letenky z Prahy

Pro odlet z Prahy musíte absolvovat přestup v italském Miláně. Zpáteční letenky z Vilniusu jsou za promo cenu 99LT a není nutný přestup, celková cena činí 2598 Kč. Z konečné ceny můžete nakonec ušetřit ještě pár stovek korun a to díky využití slev od WizzAir discount clubu (podrobnosti se dozvíte níže).

Odlet z Prahy: 4. června 2014

Návrat z Vilniusu: 9. června 2014

Jak zarezervovat letenky:

1. krok – rezervace letu Praha -> Milán Bergamo (4. června 2014, odlet 15:35 na Wizzair.com)

2. krok – rezervace letu Milán (Bergamo) -> Vilnius (4. června 2014, odlet 19:55 na Wizzair.com)

3. krok – rezervace letu Vilnius -> Praha (9. června 2014, odlet 6:30 na AirLituanica)

letenky praha vilnius

letenky vilnius praha

Vilnius – levné hotely a ubytování

Pro termín 4. – 9. června 2014 se ceny ubytování ve Vilniusu pohybují od 2079 Kč/2 os./pobyt v hostelu, tím potěšíme především „baťůžkáře“. Chcete-li strávit pobyt v komfortnějším hotelu, ceny startují na 4000 Kč/2. os./pobyt. 4* hotel seženete od 7000 Kč/pokoj/pobyt. Pro přesné ceny ubytování ve Vilniusu vyzkoušejte vyhledávač ubytování Chcitam.cz s nejnižšími cenami hotelů a hostelů.

vilnius hotely

Wizz Discount club

Pokud rádi létáte a hlavně využíváte služeb aerolinek Wizzair, určitě se vyplatí zařídit si členství v tzv. Wizzair discount clubu. Jedná se o placené členství, které Vás stojí 750 Kč na rok. Díky tomu můžete využívat výhodné slevy 250 Kč na jeden let. Tzn. při zakoupení zpáteční letenky ušetříte až 500 Kč. V případě, že poletíte v páru nebo ve více lidech, poplatek za slevu se Vám zaplatí okamžitě. Pokud tedy plánujete vycestovat ještě několikrát do roka, členství ve Wizzair discount clubu by se Vám mělo poměrně vyplatit. Dalším plusem slevy je, že pokud budete cestovat ve více lidech a letenky budete zakupovat přes svůj účet, slevu může využít naráz až 9 osob. Více informací o slevě ZDE.

V případě, že Vám nebude vyhovovat termín odletu, nebo ceny ubytování. Obraťte se na náš e-mail info@chcitam.cz, pokusíme se Vám najít jinou alternativu. Pro další TIPy na levné letenky a cestování sledujte náš web, nebo Facebook.

Tagy

Doporučené příspěvky

O nás

Vítejte na cestovatelském portálu Chcitam.cz. Cílem těchto stránek je od roku 2012 shromažďovat užitečné informace pro cestovatele. Postupně v článcích naleznete tipy na levné eurovíkendy, nabídky levných letenek, speciální akce hotelů, tipy na výlety nebo zajímavá cestovatelská videa. Rádi bychom jako tvořitele obsahu stránek uvítali i Vás. Pokud máte námět na článek, popřípadě máte vlastní text, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře napravo.

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Odeslat

OdeslatVaše zpráva byla odeslána, děkujeme.

ZrušenoVaše zpráva nebyla odeslána, zkuste to prosím později.

Všechna práva vyhrazena © 2012 Chcitam.cz